Wspomożenie Wiernych, módl się za nami! / duszpasterstwo prowadzą Salezjanie

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca

O godz. 18 00 Msza Św. w intencji powołań inaugurująca nowy rok pracy ministranckiej. Wszystkich ministrantów i ich bliskich zapraszamy w czwartek do wspólnej modlitwy. Po Mszy spotkanie pierwszo czwartkowe dla ministrantów.

Piątek tego tygodnia jest też pierwszym piątkiem miesiąca

Odwiedziny chorych od godziny 9 00. Wieczorem spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17 15. Po Mszy św. o godz. 18 00 nabożeństwo pierwszo piątkowe i adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu do godz. 21 00.

Od następnej niedzieli...

Od następnej niedzieli po przerwie wakacyjnej wznawiamy mszę św. z udziałem dzieci o godz. 12 00. Za tydzień na tej mszy św. poświęcimy plecaki i przybory szkolne na nowy rozpoczynający się rok. Zapraszamy wszystkie dzieci nie tylko z klas pierwszych ze swoimi plecakami, na tę mszę św. za tydzień o godz. 12 00.

Rozpoczynamy przygotowanie dzieci do I komunii św. a młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego pragniemy także rozpocząć przygotowanie dzieci do I komunii św. a młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Bardzo proszę rodziców, aby zgłaszali swoje dzieci z klas II-gich, pragnące przystąpić w tym roku do I Komunii Św. oraz młodzież z klas trzecich gimnazjum pragnącą przyjąć sakrament bierzmowania.

piątek, 4 listopada 2011

Maria Simma - objawienia dusz czyśćcowych

Co pomaga duszom czyśćcowym?

Najcenniejszą pomocą jest bez wątpienia ofiara Mszy świętej, ale tylko na tyle, na ile zmarła osoba ceniła ją za życia. Także tu spełnia się przysłowie: Co się sieje, to się zbiera. Liczą się też Msze w dni powszednie, nie tylko obowiązkowe Msze w niedziele i święta. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

więcej wiadomości

najczęściej czytane

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą