Wspomożenie Wiernych, módl się za nami! / duszpasterstwo prowadzą Salezjanie

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca

O godz. 18 00 Msza Św. w intencji powołań inaugurująca nowy rok pracy ministranckiej. Wszystkich ministrantów i ich bliskich zapraszamy w czwartek do wspólnej modlitwy. Po Mszy spotkanie pierwszo czwartkowe dla ministrantów.

Piątek tego tygodnia jest też pierwszym piątkiem miesiąca

Odwiedziny chorych od godziny 9 00. Wieczorem spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17 15. Po Mszy św. o godz. 18 00 nabożeństwo pierwszo piątkowe i adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu do godz. 21 00.

Od następnej niedzieli...

Od następnej niedzieli po przerwie wakacyjnej wznawiamy mszę św. z udziałem dzieci o godz. 12 00. Za tydzień na tej mszy św. poświęcimy plecaki i przybory szkolne na nowy rozpoczynający się rok. Zapraszamy wszystkie dzieci nie tylko z klas pierwszych ze swoimi plecakami, na tę mszę św. za tydzień o godz. 12 00.

Rozpoczynamy przygotowanie dzieci do I komunii św. a młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego pragniemy także rozpocząć przygotowanie dzieci do I komunii św. a młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Bardzo proszę rodziców, aby zgłaszali swoje dzieci z klas II-gich, pragnące przystąpić w tym roku do I Komunii Św. oraz młodzież z klas trzecich gimnazjum pragnącą przyjąć sakrament bierzmowania.

piątek, 23 grudnia 2011

Po co nam spowiedź adwentowa?

Bożonarodzeniowa "eksplozja" życzliwości ma być przede wszystkim znakiem wiary w to, że to Bóg jest źródłem dobra, że dopiero obdarowani przez Boga wierzący mogą obdarowywać innych. A największe obdarowanie, najdonioślejsza "promocja" wydarza się właśnie w konfesjonale.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

więcej wiadomości

najczęściej czytane

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą